Sirup dobré zažívání

Sirup dobré zažívání

Vyvážená kombinace bylin pro dobré trávení.

Sirup dobré zažívání

Vyvážená kombinace bylin pro dobré trávení.

Pro zobrazení ceny se prosím přihlašte.
Přihlásit

Složení Cukr 48 %, vodný výluh z natě máty peprné (Menthae pip. herba) 25 %, plodu fenyklu (Foeniculi fructus) 10 % a plodu anýzu (Anisi fructus) 13 %, šťáva z citronu (plod) (Citrus limon) 4 %.

Parametry
Objem 250 ml
Informace o přípravě

Neužívejte dlouhodobě. Neužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Výrobek není náhradou pestré stravy. Skladovat v suchu a temnu, chránit před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v zavřené lahvi v lednici a spotřebujte do 2 týdnů. Usazenina je přírodním jevem a není na závadu. Příchuť, vůně a barva se mohou lišit v závislosti na použité šarži surovin.

1 čajová lžička (5 ml) 3-5x denně, užívejte zředěné vodou. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Před použitím protřepejte. Nařeďte sirup vlažnou vodou nebo přidejte do šálku vlažného čaje. 

FENYKL příznivě ovlivňuje trávení. V lidovém léčitelství je
fenykl využíván od pradávna. Ve středověku fenykl pěstovali mniši v klášterních zahradách.
ANÝZ VONNÝ je účinnou bylinkou, která podporuje chuť k jídlu. Přispívá k normální funkci střevního traktu a napomáhá činnosti střev. Anýz používali jako koření už ve starověkém Egyptě a najdeme o něm zmínky i ve starých ajurvédských textech.
MÁTA PEPRNÁ přispívá k normálnímu trávení a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Mátu používali už staří Egypťané k výplachům úst nebo jako voňavku. Starověkým Řekům a Římanům sloužil prášek z máty jako zubní pasta.