Sirup Klidný spánek

Sirup Klidný spánek

Funkční sirup s tradiční recepturou a s 42% aktivní bylinné složky pro zklidnění a nerušený spánek.

Sirup Klidný spánek

Funkční sirup s tradiční recepturou a s 42% aktivní bylinné složky pro zklidnění a nerušený spánek.

Pro zobrazení ceny se prosím přihlašte.
Přihlásit

Složení Cukr 57,98 %, vodný výluh z natě máty peprné (Menthae pip. herba) 8,4 %, natě třezalky (Hyperici herba) 7,6 %, natě meduňky (Melissae herba) 7,1 %, květu heřmánku (Matricariae flos) 6,7 %, chmelové šištice (Lupuli flos) 6,7 % a kořene kozlíku (Valerianae radix) 5,5 %, kyselina citrónová 0,02 %.

Parametry
Objem 250 ml
Informace o přípravě

Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace (obsahuje třezalku). Vzhledem k obsahu třezalky může snižovat účinky orální antikoncepce. Pokud užíváte léky proti epilepsii, léky proti HIV, inhibitory zpětného vychytávání serotoninu nebo antimigrenika, poraďte se o vhodnosti užívání s Vaším lékařem. Neužívejte dlouhodobě. Výrobek není náhradou pestré stravy. Skladovat v suchu a temnu, chránit před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v zavřené lahvi v lednici a spotřebujte do 2 týdnů. Usazenina je přírodním jevem a není na závadu. Příchuť, vůně a barva se mohou lišit v závislosti na použité šarži surovin.

1 čajová lžička (5 ml) 3-5x denně, užívejte zředěné vodou. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Před použitím protřepejte.

Funkční sirup s tradiční recepturou a s 42% aktivní bylinné složky pro zklidnění a nerušený spánek. KOZLÍK se užívá při nespavosti, stresech a nervovém podráždění. CHMEL má pozitivní vliv na nervovou soustavu a na kvalitu spánku. MÁTA peprná přispívá k relaxaci. TŘEZALKA uklidní vaši mysl. MEDUŇKA přináší zklidnění a napomáhá dobrému usínání a
HEŘMÁNEK, osvědčený pomocník našich babiček, napomáhá relaxaci a zdravému spánku.