O společnosti

Na českém trhu působí společnost LEROS (původně Espresso) od roku 2001 a dlouhodobě spolupracuje s předními hotely a špičkovými restauracemi. Vedle distribuce výrobků, péče o značky, které zastupuje, jejich propagace a získávání nových zákazníků poskytuje rovněž komplexní sortiment služeb pojících se s daným produktem. V případě kávy CAFÉ RESERVA a čaje DILMAH je to například školení personálu, distribuce propagačních materiálů s originálním italským designem, nabídka nových receptur a inovací v oblasti gastronomie.

Společnost LEROS s.r.o. oficiálně zastupuje v České republice několik předních světových značek: čaje Dilmah, kávy Caffé Bonomi, kávovary Faema a Jura a Bravilor Bonomat. Před osmi lety uvedla na trh i zcela odlišný koncept vlastní, jedinečné kávové směsi CAFÉ RESERVA. Jedná se o speciálně vybraná zrna původních kávovníků z Etiopie a Indie pěstovaných na malých ekologických farmách s certifikátem Rainforest Alliance.

Dalším významným partnerem společnosti LEROS je francouzská společnost Maison Routin 1883, přední dodavatel mimořádně kvalitních sirupů, které jsou ideální pro přípravu koktejlů, moktejlů i jako příchutě do kávy a čajů.

 

Mise společnosti LEROS (původně Espresso) je jednoduchá: 

„Chceme v České republice představit kvalitní čaje a nejlepší italskou kávu. Nejde o to být jen další značkou na trhu – cítíme potřebu prohloubit znalosti veřejnosti o přípravě italského espressa, cappuccina a pravých ceylonských čajů. S tím souvisí i náš záměr dlouhodobě zkvalitňovat  služby poskytované v oblasti kávové i čajové gastronomie.“