Rozkvetlé Vánoce

Rozkvetlé Vánoce

Sada 3 dárkových plechovek velkých květů ve Vánočním balení.

Rozkvetlé Vánoce

Sada 3 dárkových plechovek velkých květů ve Vánočním balení.

Pro zobrazení ceny se prosím přihlašte.
Přihlásit

Složení VELKÉ KVĚTY SLÉZ: Květ slézu lesního (Malvae sylvestris flos) 100 %. Surovina pochází z našich výkupen bylin.

VELKÉ KVĚTY DIVIZNA: Květ divizny (Verbasci flos) 100 %. Surovina pochází z našich výkupen bylin.

VELKÉ KVĚTY ČERNÝ BEZ: Květ bezu černého (Sambuci nigrae flos) 100 %. Surovina pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství

Parametry
Typ čajového sáčku Sypaný
Typ čaje jednodruhový
Chuť bylinková
Informace o přípravě

VELKÉ KVĚTY SLÉZ
Těhotné ženy by měly užívání čaje konzultovat se svým lékařem. U citlivých osob možnost alergických reakcí. Nepoužívejte při přecitlivělosti na sléz. Neužívejte dlouhodobě. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

VELKÉ KVĚTY DIVIZNA
Není vhodné pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte dlouhodobě. U citlivých osob možnost alergických reakcí. Nepoužívejte při přecitlivělosti na diviznu. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

VELKÉ KVĚTY ČERNÝ BEZ
Nepoužívejte při přecitlivělosti na květ černého bezu. Není určeno pro děti. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

EXPIRACE PRODUKTU 07.2024

VELKÉ KVĚTY SLÉZ
Pije se 2–3x denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

VELKÉ KVĚTY DIVIZNA
Pije se 1–2x denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

VELKÉ KVĚTY ČERNÝ BEZ
Jako doplněk stravy se pije 1 šálek denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

VELKÉ KVĚTY SLÉZ
1–2 čajové lžičky květů zalijte vařící vodou (250 ml), vyluhujte 5–10 minut, sceďte. Čaj se připravuje vždy čerstvý.
VELKÉ KVĚTY DIVIZNA
1 čajovou lžičku květů zalijte vařící vodou (250 ml), vyluhujte 10–15 minut, pečlivě sceďte, abyste odstranili i jemné chloupky, které mohou dráždit sliznici. Čaj se připravuje vždy čerstvý.
VELKÉ KVĚTY ČERNÝ BEZ
1 čajovou lžičku květů zalijte vařící vodou (250 ml), vyluhujte 10 minut, sceďte. Čaj je možné dochutit, nejlépe medem. Připravuje se vždy čerstvý.

VELKÉ KVĚTY SLÉZ
Bylina s růžovofialově zbarvenými květy roste téměř na všech loukách a u každého potoka. Znali ji už staří Číňané či Římané a naše babičky ji využívaly nejen v léčitelství, ale také k barvení látek i nápojů. Čaj jemné chuti bude mít modrý odstín závislý na teplotě vody, v níž jste květy luhovali. Teplý odvar je jemně namodralý, barva studeného macerátu bude mít odstín podvečerní oblohy. Sléz přispívá ke zdraví dýchacích cest a podporuje normální trávení.

VELKÉ KVĚTY DIVIZNA
Divizna podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, zdraví dýchacích cest a přispívá také k normálnímu trávení. Báby kořenářky nazývaly tuto ztepilou bylinu Petrova hůl či královská svíce a přisuzovaly jí magickou moc, divizna prý chránila před zlými duchy. Podle jejich rad se květy divizny mají sbírat po ránu, když opadne rosa, správně usušené květy získají zlatohnědou barvu. Čaj připravený z divizny voní medem a nektarem a má lahodnou, jemně nasládlou chuť.

VELKÉ KVĚTY ČERNÝ BEZ
Bez černý podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a přispívá k normální funkci dýchacího systému. Bez je v lidovém léčitelství nazýván lékem proti devíti nemocem. Podporuje imunitu a dýchací systém, přispívá k vylučování vody z organismu i k udržení zdravé hladiny cukru v krvi.